top of page

Vítejte na mých stránkách. Jmenuji se Risa a jsem připravená nabídnout vám své služby.

Jsem žena, jsem vše, co si pod tímto slovem (pojmem) dokážete představit, se všemi odstíny a nuancemi, od její jemnosti až po největší sílu.

Jsem kouzelnice, protože vás dokážu uklidnit, ano, to je esence, která mě provází po celý můj život. Mé okolí mi vždy říkalo: Vyzařuješ klid, v tvé přítomnosti pociťuji klid… Je to kvalita, o kterou se vědomě nesnažím, prostě tu jen je.

Jsem žena hledající, hledám vše, co mě může naplnit, naplnit až po okraj, protože teprve až se naplním po okraj, v té chvíli mohu dávat a rozdávat z plnosti svého srdce. Vše, co na tomto webu nabízím, dělám s láskou a zvídavostí, stále hledám nové způsoby a podněty, jak se zlepšovat s rozvíjet v tom, co umím a nabízím i vám.

Proč Dotek slunce?

Každý člověk je jedinečný, unikátní, každý má jiné vyzařování a energie. Moje jedinečnost spočívá v tom, že jsem velmi silně spojená se Zemí a se sluncem, skrze dlaně mi proudí sluneční energie. Mým předurčením je tvoření ve hmotě a vdechnutí světla skrze mé dlaně do této tvorby. Proto tedy „dotek slunce“, který vám vědomě předávám prostřednictví mých masáží a všeho, co tvořím..

Risa

bottom of page